طول عمر طبیعی انسان چند سال است؟

 طول عمر طبیعی انسان چند سال است؟
دانشمندان این سازمان بیش از ۲۵۰ گونه از حیوانات با طول عمر شناخته شده را مورد تجزیه و تحلیل قرار دادند تا ۴۲ ژن شناسایی شود که می‌تواند محققان را در تعیین طول عمر سایر گونه‌ها کمک کند.

به گزارش بهداشت نیوز دانشمندان استرالیایی طول عمر انسان در زیستگاه طبیعی را تعیین نمودند. دانشمندان سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی همسود استرالیا (CSIRO) به این نتیجه رسیدند که طول عمر انسان در زیستگاه طبیعی ۳۸ سال است.


دانشمندان یک مدل ژنتیکی تهیه کرده‌اند که می‌تواند حداکثر طول عمر مهره داران مختلف، از جمله هر دو گونه زنده و منقرض را تخمین بزند. دانشمندان این سازمان بیش از ۲۵۰ گونه از حیوانات با طول عمر شناخته شده را مورد تجزیه و تحلیل قرار دادند تا ۴۲ ژن شناسایی شود که می‌تواند محققان را در تعیین طول عمر سایر گونه‌ها کمک کند.

نتایج این مطالعات نشان دادند که یک نهنگ قطبی می‌تواند تا ۲۶۸ سال، تقریبا ۶۰ سال بیشتر از آنچه قبلاً تصور می‌شد، زندگی کند. محققان با استفاده از ژنوم انسان دریافتند که طول عمر طبیعی انسان‌ها حداکثر ۳۸ سال است. به گفته دانشمندان، مردم عمر طولانی خود را مدیون پیشرفت علم و پزشکی هستند.

 

 


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: انسان ,طبیعی ,دانشمندان ,می‌تواند ,محققان ,تعیین ,سایر گونه‌ها ,زیستگاه طبیعی ,می‌تواند محققان ,قرار دادند ,مورد تجزیه
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آموزش قالی بافی و روش بافت گره ترکی تاسیسات مکانیکی مطالب جذاب نمایندگی یعقوبی کد1383005 شهرستان بهارستان همه چی موجوده وبسایت شخصی به وبلاگ مهندس مجتبی حمیدی خوش آمدید.